NO STRESS kapky s BIO Levandulí Chodouňskou, 10ml

Kód: 1025
Neohodnoceno
3 500 Kč / ks 3 125 Kč bez DPH
3-7 dní

BIO kapky No Stress, náš produkt z čisté přírody, je světově bezkonkurenční a pomáhá změnit život k lepšímu díky obsahu přírodních biodynamických látek. Jeho účinnost byla podložena vědeckým výzkumem a klinickou studií.

 

Najít vnitřní klid, duševní rovnováhu i každodenní duševní hygienu, dopřát si harmonii těla, mysli a duše a nastartovat přirozené hojící i obranné pochody v těle, které nám příroda nadělila. Doplnit dávku potřebných biodynamických látek pro well being a celostní péči o fyzickou, psychickou a duševní kondici můžete pár kapkami denně. 

❖ BIO meruňkový čaj v hodnotě 175 Kč ZDARMA

❖ Antioxidanty, ATB a antivirotika
❖ BIO, RAW, VEGAN
❖ Bez vedlejších nežádoucích účinků.
❖ Bez chemie

Certifikace: BIO, GEOFOOD, PHARMDATA. FSC certifikace pro 100% kompostovatelný obal.

CERTIFIKACE

Detailní informace

Detailní popis produktu

JAK FUNGUJÍ?

Ve prvních dnech se vám lépe dýchá.

Cítíte více energie třetí den užívání /zvýšení dopaminu a serotoninu za 10 dní během rána/.

Váš cirkadiánní kód bude takový, jaký byl, když jste se narodili, takže také dobře spíte.

NE deprese, úzkost a vyčerpání – v těchto případech můžete využít jeden rok na vyřešení problému.

Stejně tak biorytmus těla funguje stejně stavěný jako v dětství.

Vysokými dávkami předcházíte Alzheimerově chorobě, RS, Parkinsonovi, demenci a ztrátě imunity.

A můžete je brát jako přírodní antidepresivum, analgetikum, protože tělo a mysl skvěle spolupracují.

Každý potřebuje BIO KAPKY BEZ STRESU dvakrát ročně.

Přemýšlíme o celé řadě produktů této řady péče o střechu našeho zdraví - CNS z čisté přírody.

 

V ČEM JSOU NO STRESS DROPS A NEJEN ONY CELOSVĚTOVĚ UNIKÁTNÍ?
A JAK PŘIŠEL TENTO MALÝ ZÁZRAK NA SVĚT? 
CO LÉKAŘSKÁ VĚDA OBJEVILA A DOKÁZALA V POSLEDNÍCH 5 LETECH?

Revoluční poznání neurovědy ale i v oborech biochemie, biomedicíny a napříč dalšími vědními obory světových prestižních Universit /prestižní University of Pennsylvania, Lékařská fakulta Harvardské univerzity /Jeffrey Macklis/, Bar Ilan University v Izraeli popř. Werner Heisenberg - nositel Nobelovy ceny. Ale desítky dalších výzkumů v období od roku 2000 do současnosti (severské země, prestižní univerzity EU ale i Oxford../ se shodují , že totiž skutečně každý náš orgán v těle má svou mysl a paměť.

Že naše zdraví prostě není dáno DNA a genomem, Tzn., to že matka nebo otec trpí RS nebo jiným autoimunitním onemocněním neznamená, že já nebo mé děti jí budeme trpět také.

A druhý fakt, že celý přenos informací v těle nedělá mozek s míchou,  ale že jsou to NEURONY, NEUROTRANSMITERY A SYNAPSE. Právě proto Kuby Clemens běhá maratony, i když si přetrhl míchu. Právě proto se u pacientů, kterým je oficiálně diagnostikována rakovina třeba slinivky podaří ji "vymýtit" , protože se svou myslí všech svých orgánů a buněk

NO a co je na té epigenetice - nové vědě to nejúžasnější pro nás Čechy?

Že nám tady, na minerálních mořích u posvátného Plešivce a Svatého Jana pod Skalou vyrostla - tedy jsem zasadila bylinu:), o které dnes vědecky podloženě víme, že dokáže právě ty Neurony, neurotransmitery a synapse hojit, regenerovat a hlavně nově tvořit!!!

Nemůžeme jen tak opravit koleno, nádor, mikrobiom, srdce nebo zánět. To nefunguje.
O přenos informací se musíme starat jako o střechu našeho těla a mysli. 

A jak podpořit prevenci, kterou už známe – podpora tvorby nových neuronů?

Musíme pomoci regenerovat neurony, neurotransmitery a celou komunikaci mezi BUŇKAMI.

Protože naše srdce a dokonce i naše koleno nebo sval mají schopnost pamatovat si a přenášet informace dál. Takže naše zdraví není o DNA! Ale o tom, jak se z 95% staráme o mysl a tělo. Naše geny nejsou zodpovědné za náš stav! Jak jsme se učili mnoho a mnoho let.

FUNKČNÍ EPIGENETICKÁ POMOC CELÉHO TĚLA I MYSLI.

„A tím to teprve začíná. Tak přátelé, a protože jsme my lidé od přírody líní, hledáme berličku, pomocníka na této cestě, aby se postaral o naši mysl a zdraví, celkově nejlepší v jednom produktu. Takže hledáme nějaký zázrak na podporu CNS bez lékaře, bez receptu, tak rychle, jak jen to jde….

Takže stačí 3 kapky denně na jazyk. - BIO NO stress kapek ve stejný čas. 

BIO NO STRESS KAPKY S LEVANDULÍ CHODOUŇSKOU


Kapky mohou v první fázi způsobit detoxikaci organismu, která se může projevit až horečkou. Všechny toxíny jdou ven z těla a je třeba vše vyčistit.

Ideální jsou kapky v kombinaci s již námi aplikovanou přímou aromaterapií BIO esenciálním olejem z Levandule Chodouňské. a popíjením BIO Levandule Chodouňské k přípravě čajů a nálevů 2 ůžičky na 0,5l 70°C vody. Aromaterapie je momentálně světovým hitem a dlouhodobým až trvalým řešením závažných duševních, nervových i dalších již zmíněných onemocnění u špičkových psychiatrů, psychologů a celostních lékařů , která momentálně celosvětově. 

Protože nesmíme uvádět reálné výsledky a pozitiva z regulí EU a v důsledku lobbingu farmaceutických koncernů, jsme vám k dispozici na mailech info@levanduloveudoli.cz a helena@levanduloveudoli.cz

BIO esenciální olej z máty peprné pro šťastný mikrobiom a veselé střevo

ÚČINKY

Konkurence se snaží omezit sdílení informací, ale nezastaví nás. Naše Levandule Chodouňská je unikátní bio bylinka, která roste na vápencových mořích Barrandienu geoparku. Díky této jedinečné poloze je bohatá na účinné látky, jejichž přínos byl potvrzen vědeckým výzkumem.

V souladu s NAŘÍZENÍM KOMISE (EU) o zdravotních a léčebných tvrzeních, nemůžeme na tomto webu poskytovat podrobné informace o naší BIO bylině. Veškeré informace naleznete na stránce O NÁS a na schváleném BLOGU

Nesmíme uvádět podrobnější informace, které by ve vás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin, byť se byliny používají stovky let a mají prokázané účinky.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: