BIO esenciální olej z máty peprné pro šťastný mikrobiom a veselé střevo, 10ml

Kód: 1019
Neohodnoceno
599 Kč / ks 535 Kč bez DPH
3-7 dní

Potřebujte nabít energií a získat vitalitu? Chybí vám Serotonin, Dopamin nebo jsou v nízké hladině?  Nedostává se vám chuti do života?

Mátový esenciální olej v BIO kvalitě dokáže váš den proměnit v příval energie a radosti. Po přímé aromaterapii naleznete chuť a sílu udělat svůj den radostný, smysluplný a jen tak někdo a něco vás nerozhodí.  Olej je vynikající k přímé aromaterapii na vnitřních zápěstích a spáncích.

Detailní informace

Detailní popis produktu

BIO esenciální olej z máty peprné pro šťastný mikrobiom a veselé střevo

Mátový olej přispívá k normálnímu trávení

Samozřejmě i IN VITRO pár kapek do 1dl vody lze použít při trávících bolestech a obtížích /průjem nebo naopak zácpa/.

Co obsahuje mátový esenciální olej?

Mátový esenciální olej obsahuje mentolovou silici /s mentolem a jeho estery/, menton, sabinen, mentofuran, iperiton a třísloviny, hořčiny a flavonové glykosidy. 

Mátový olej pro vaše zdraví

Celá část Planety Země v teplých a horkých oblastech dezinfikuje a léčí svůj organismus právě pravidelným popíjením, užíváním máty peprné v aromaterapii a také hydroterapii – koupelích. Přinášíme vám konečně čistý kvalitní bio mátový olej, kterým můžete začít pečovat o sebe i své blízké. 

BIO esenciální olej z máty peprné pro šťastný mikrobiom a veselé střevo
BIO esenciální olej z máty peprné pro šťastný mikrobiom a veselé střevo

Účinky 

Konkurence se snaží omezit sdílení informací, ale nezastaví nás. Naše Levandule Chodouňská je unikátní bio bylinka, která roste na vápencových mořích Barrandienu geoparku. Díky této jedinečné poloze je bohatá na účinné látky, jejichž přínos byl potvrzen vědeckým výzkumem.

V souladu s NAŘÍZENÍM KOMISE (EU) o zdravotních a léčebných tvrzeních, nemůžeme na tomto webu poskytovat podrobné informace o naší BIO bylině. Veškeré informace naleznete na stránce O NÁS a na schváleném BLOGU

Nesmíme uvádět podrobnější informace, které by ve vás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin, byť se byliny používají stovky let a mají prokázané účinky.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: