Organické, přírodní peptidy | Kůže,vlasy | BIOPULSE® SALUBRE, 20 dávek, 2,5ml

Kód: PEP.BIOP.SAL.61
Neohodnoceno
Značka: BIOPULSE
4 696 Kč –14 %
peptidy biopulse biolifeplus salubre 12
4 696 Kč –14 % 4 019 Kč / ks 3 588 Kč bez DPH
Skladem

Trápí Vás vrásky, akné a další "nedokonalosti" kůže?

Přírodní peptidy BIOPULSE® SALUBRE pomáhají:

 • s revitalizací kůže, přispívají k jejímu přirozenému zdravému vzhledu
 • s podporou růstu vlasů a pevných nehtů
 • obsahují bioaktivní peptidy s podpůrným, ochranným a regeneračním účinkem na kůži

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro zdravou kůži a vlasy

Doplněk stravy s obsahem přírodních bioaktivních peptidů může pomoci obnovit pevnost pokožky a zvýšit její pružnost, omladit pokožku, snížit známky stárnutí, celulitidu, pomoci při léčbě proleženin, zjemnit jizvy po akné, zmírnit příznaky atopického ekzému, lupénky a dalších kožních onemocnění, zlepšit stav nehtů a podpořit růst vlasů.

Organické, přírodní peptidy | Kůže,vlasy | BIOPULSE® SALUBRE, 20 dávek, 2,5ml

S čím BIOPULSE® SALUBRE pomáhá?

 • S revitalizací kůže, přispívají k jejímu přirozenému zdravému vzhledu
 • S podporou růstu vlasů a pevných nehtů
 • Obsahují bioaktivní peptidy s podpůrným, ochranným a regeneračním účinkem na kůži

Nová generace unikátních výživových doplňků organických, přírodních peptidů BIOPULSE® pro dosažení biologické a fyziologické rovnováhy jednotlivých systémů Vašeho organismu, podávání peptidů BIOPULSE je ústy (pod jazyk) a mají tyto přínosy pro Vaše tělo:

 • Obnovují regenerační procesy a optimalizují funkce tkání, orgánů a systémů těla.
 • Poskytují výjimečnou výživu a mají podpůrný a ochranný účinek.
 • Pomáhají obnovit nebo zlepšit funkci poškozených orgánových struktur.
 • Zvyšují efektivitu systémů těla, které mohou být narušeny škodlivými vlivy.
 • Podporují funkce tělesných systémů narušené fyziologickým stárnutím.
 • Mají regenerační účinky a přispívají k obnově a optimalizaci zdraví.
 • Jsou vyrobeny z nativních peptidů získaných ultrafiltrací buněčných částí.

Balení obsahuje návod a příbalový leták


Vyzkoušeli jste už vše, co znáte, a nic nepomohlo? Zkuste orgánově specifické peptidy pro změnu, kterou potřebujete.

Klíč k účinné regeneraci těla

Pokud se staráte o své zdraví, hledáte efektivní regenerační metody a čelíte tělesným výzvám, organické přírodní peptidy BIOPULSE mohou být vaším klíčem k optimálnímu zdraví. Vyberte si vhodný peptid a zažijte skutečný rozdíl v obnově buněk, tkání a orgánů.

Organické, přírodní peptidy | Kůže,vlasy | BIOPULSE® SALUBRE, 20 dávek, 2,5ml


Jak funguje princip PEPTIDŮ v lidském těle a jaký je vliv výrobku BIOPULSE? 

Biologický proces, který je aktivován tímto doplňkem, spočívá v dodávání buněk bioaktivními peptidy. Ty ovlivňují kontrolní mechanismy a mezibuněčné vztahy, což podporuje, chrání a regeneruje organismus. Proces se skládá z několika kroků:

 1. Identické buňky v různých organismech: Primární buňky stejného orgánu nebo tkáně jsou téměř identické napříč biologickými druhy. To znamená, že buňky stejných orgánů různých živočišných druhů, včetně člověka, jsou si biologicky velmi podobné.

 2. Princip orgánové specifičnosti: Vědci nazývají tento jev principem orgánové specifičnosti. Všechny biologické systémy jsou složeny z podobných molekul. Například většina proteinů různých organismů má podobnou aminokyselinovou sekvenci a obdobné funkce.

 3. Revitalizace a regenerace: Ultrafiltráty zvířecích buněk mohou být klíčem k revitalizaci a regeneraci lidského organismu na molekulární úrovni. Tyto ultrafiltráty slouží jako náhrada nefunkčních nebo nedostatečně fungujících buněčných struktur a zároveň iniciují proces revitalizace a regenerace.

Specifikace

Jaké je složení (2,5 ml)?

Peptidy 100 µg, chlorid sodný 20 mg, stabilizátory (chlorid draselný 0,50 mg, dodekahydrát hydrogenfosforečnanu sodného 7,55 mg, dihydrogenfosforečnan draselný 0,50 mg) v lahvičce roztoku. Výživový doplněk neobsahuje cukry, lepek, konzervační látky. Je vhodný i pro diabetiky a osoby s celiakií. Produkty obsahují množství dalších organických a anorganických látek s molekulární hmotností do 10 kDa s charakteristickou distribuční skladbou složek typických pro jednotlivé orgány a tkáně, z nichž jsou připravené. Na zabezpečení stability nízkomolekulárních látek jsou tyto dispergované v roztoku PBS (pufrovaný fyziologický roztok). Roztok je izotonický, po jeho konzumaci se fyziologické pH nemění a neovlivňuje se tím skladba elektrolytů v těle. 

Doporučené dávkování a použití?

Jedna lahvička jedenkrát denně po dobu 20 dnů.
Optimální doba užívání výživového doplňku je 60 dní.

Jedno balení obsahuje 20 lahviček po 2,5 ml. Doporučená denní dávka obsahuje 100 µg peptidů v lahvičce roztoku. Obsah lahvičky se přenese na lžíci a dá se do úst, nejlépe pod jazyk. Pokud je to možné, nechá se působit 10–30 sekund a pak se polkne. Lze zapít malým množstvím vody nebo jiné tekutiny. 

Způsob užití?

Lahvičku otevřete strhnutím pertle ve směru šipky vyznačené na pertli a jejím odstraněním společně s gumovou zátkou. Obsah lahvičky se přenese na lžíci a podá se do úst, nejlépe pod jazyk. Pokud je to možné, nechte působit přibližně půl minuty až minutu a pak spolkněte. V případě potřeby můžete zapít malým množstvím vody. Nezapíjejte džusem ani jinými kyselými a slazenými nápoji. Před a po užití výživového doplňku doporučujeme alespoň 5 minut nejíst a nečistit si zuby. Ideální je, když si před užitím výživového doplňku vypláchnete ústa vodou, aby byla čistá.

Výživové doplňky je možné kombinovat a můžete je užívat hned po sobě, není potřeba žádný časový odstup. Produkty BIOPULSE® nemají žádné vedlejší účinky, protože jsou vyrobené na přírodní bázi. Neobsahují cukry, lepek ani konzervační látky. Proto jsou vhodné i pro diabetiky a celiaky.

Upozornění:

Skladujte mimo dosah malých dětí. Skladujte při teplotě +2 °C až +8 °C. Chraňte před mrazem. Výrobky nesmí být vystavené teplotám pod 0 °C, což by způsobilo jejich zmrazení a destrukci bioaktivních peptidů. Výživový doplněk se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Nesmí být přesažena uvedená denní dávka. Není určeno pro děti do tří let. Při používání výživového doplňku je nutné dodržovat informace uvedené na obalu výrobku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Přírodní peptidy BIOPULSE
? Kůže a vlasy: Regenerace kůže, vlasů, nehtů

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: