Přírodní peptidy BIOPULSE

Přírodní peptidy BIOPULSE

Představujeme Vám novou generaci výživových doplňků BIOPULSE® – určených pro dosažení biologické a fyziologické rovnováhy jednotlivých systémů Vašeho organismu. Produkty BIOPULSE® obnovují regenerační procesy v těle, optimalizují funkce jednotlivých tkání, orgánů a tělesných systémů. Tyto výjimečné výživové doplňky mají významný podpůrný, ochranný a regenerační účinek a jsou efektivním nástrojem obnovy a optimalizace Vašeho zdraví.

Co je BIOPULSE®

Přípravky řady BIOPULSE® jsou výživové doplňky vytvořené na bázi nativních peptidů, které byly získané ultrafiltrací částí buněk. Přípravky řady BIOPULSE® se používají na obnovení nebo zlepšení funkce poškozených či jinak postižených orgánových struktur v lidském těle, kde dokážou zefektivnit funkce jednotlivých systémů, jejichž činnost může být narušena působením různých škodlivých vlivů nebo normálním fyziologickým procesem stárnutí.

Princip fungování ultrafiltrátů

Biologický proces aktivovaný použitím výživového doplňku spočívá v zásobování buněk bioaktivními peptidy. Ty pozitivně ovlivňují kontrolní mechanismy v jednotlivých buňkách a mezibuněčné vztahy různých tkání a orgánů, čímž se projeví jejich podpůrný, ochranný a regenerační účinek na organismus.

Proces

proces

Primární buňky téhož orgánu nebo tkáně jsou takřka identické bez ohledu na biologický druh. Znamená to, že odpovídající buňky stejných orgánů jednotlivých zvířecích (biologických) druhů včetně člověka jsou si biologicky podobné. Například hlavní stavební buňka jater – hepatocyt – je téměř identická u všech obratlovců. Podobné tvrzení můžeme použít u dalších více než 200 druhů buněk v lidském a zvířecím těle. Vědci tento jev nazývají principem orgánové specifičnosti (Principle of Organ Specificity). Všechny biologické systémy v přírodě jsou složené z téměř stejných druhů molekul. Například velká většina proteinů různých organismů si je podobná svou aminokyselinovou sekvencí a zabezpečuje obdobné funkce. Vědci tento jev nazývají principem homologie, tedy shody. To samé se týká zejména molekul s nízkou molekulární hmotností, které slouží jako kontrolní mechanismy v jednotlivých buňkách a řídí vztahy mezi buňkami různých tkání a orgánů. Ultrafiltráty zvířecích buněk tak mohou být biologickým stavebním kamenem pro revitalizaci a regeneraci lidského organismu na molekulární úrovni. Primárně slouží jako náhrada nefunkčních či nedostatečně fungujících struktur buněk, sekundárně iniciují proces revitalizace a regenerace. Rozhodujícím faktorem při přípravě ultrafiltrátů je právě princip orgánové specifičnosti.

Složení (2,5 ml):

Peptidy 100 μg, chlorid sodný 20 mg, stabilizátory (chlorid draselný 0,50 mg, dodekahydrát hydrogenfosforečnanu sodného 7,55 mg, dihydrogenfosforečnan draselný 0,50 mg) v lahvičce roztoku.
Výživový doplněk neobsahuje cukry, lepek, konzervační látky. Je vhodný pro diabetiky a osoby s celiakií.
Produkty obsahují množství dalších organických a anorganických látek s molekulární hmotností do 10 kDa s charakteristickou distribuční skladbou složek typických pro jednotlivé orgány a tkáně, z nichž jsou připravené. Na zabezpečení stability nízkomolekulárních látek jsou tyto dispergované v roztoku PBS (pufrovaný fyziologický roztok). Roztok je izotonický, po jeho konzumaci se fyziologické pH nemění a neovlivňuje se tím skladba elektrolytů v těle.
 

Doporučené dávkování:

Jedna lahvička jedenkrát denně po dobu 20 dnů.
Optimální doba užívání výživového doplňku je 60 dní.

Doporučená denní dávka obsahuje:

Peptidy 100 μg v lahvičce roztoku.

Způsob použití:

Lahvička se otevře strhnutím pertle ve směru šipky vytištěné na pertli a jejím odstraněním společně s gumovou zátkou. Obsah lahvičky se přenese na lžíci, podá se do úst, nejlépe pod jazyk. Pokud je to možné, nechá se působit 10–30 sekund a pak se polkne. Lze zapít malým množstvím vody nebo jiné tekutiny.

Upozornění:

Skladujte mimo dosah malých dětí. Skladujte při teplotě +2 °C až +8 °C. Chraňte před mrazem. Výrobky nesmí být vystavené teplotám pod 0 °C, což by způsobilo jejich zmrazení a destrukci bioaktivních peptidů. Výživový doplněk se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Nesmí být přesažena uvedená denní dávka. Není určeno pro děti do tří let. Při používání výživového doplňku je nutné dodržovat informace uvedené na obalu výrobku.