Organické, přírodní peptidy 200 µg, 60 dávek | Svaly, klouby, kosti | BIOPULSE® PRO SPORT, 2,5ml, peptidy 200 µg

Kód: PEP.BIOP.PRO.61
Neohodnoceno
Značka: BIOPULSE
20 112 Kč –24 %
biopulse prosport vetchem biolifeplus peptidy m
20 112 Kč –24 % 15 112 Kč / ks 13 493 Kč bez DPH
Skladem

Podpůrný, ochranný a regenerační účinek na pohybový aparát sportovců

Pomáhá navrátit fyziologický stav organismu.

Pomáhá zlepšovat kondici.

Pomáhá při hojení zlomenin a dalších zranění pohybového aparátu.

Zlepšuje stav při poruchách funkce pohybového aparátu, jako je artritida, artróza apod.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obnovující orgánově specifický peptid BIOPULSE® PRO SPORT pro maximální výkon svalů kostí, chrupavek.

Doplněk stravy s obsahem přírodních bioaktivních peptidů přispívá k:

 • zlepšení zdravotního stavu při poruchách pohybového aparátu, svalových dystrofiích, artritidě, artróze.
 • při hojení zlomenin a jiných poranění pohybového aparátu.
 • zlepšení a urychlení regenerace po sportovním výkonu u aktivních i vrcholových sportovců.
 • obnovit fyziologický stav organismu a zlepšit kondici.

přírodní peptidy, peptidy biopulse, peptidy biolifeplus, Biopulse pro sport, peptidy pro sportovce, zlepšení kondice, zlepšení regenerace, zlepšení pohybového aparátu

Nová generace UNIKÁTNÍCH výživových doplňků organických, přírodních peptidů BIOPULSE®

Nová generace unikátních výživových doplňků organických, přírodních peptidů BIOPULSE® pro dosažení biologické a fyziologické rovnováhy jednotlivých systémů Vašeho organismu, podávání peptidů BIOPULSE je ústy (pod jazyk) a mají tyto přínosy pro Vaše tělo:

 • Obnovují regenerační procesy v těle, optimalizují funkce jednotlivých tkání, orgánů a tělesných systémů.
 • Jsou to výjimečné výživové doplňky a mají významný podpůrný, ochranný účinek.
 • Používají se na obnovení nebo zlepšení funkce poškozených či jinak postižených orgánových struktur v lidském těle.
 • Dokážou zefektivnit funkce jednotlivých systémů v těle, jejichž činnost může být narušena působením různých škodlivých vlivů.
 • Umí zefektivnit funkce jednotlivých systémů v těle, jejichž činnost může být narušena normálním fyziologickým procesem stárnutí.
 • Mají regenerační účinek a jsou efektivním nástrojem obnovy a optimalizace Vašeho zdraví.
 • Jsou výživové doplňky vytvořené na bázi nativních peptidů, které byly získané ultrafiltrací částí buněk. 

přírodní peptidy, peptidy biopulse, peptidy biolifeplus, Biopulse pro sport, peptidy pro sportovce, zlepšení kondice, zlepšení regenerace, zlepšení pohybového aparátu

Nejedná se o doping.

Peptid BIOPULSE® PRO SPORT je určený na podporu pohybového aparátu sportovců a je od 11. 3. 2020 na Kölner Liste®  ověřte si na tomto odkazu , publikuje produkty, které byly testované na vybrané dopingové látky jednou z předních světových laboratoří zaobírající se analýzou výživových doplňků. 

přírodní peptidy, peptidy biopulse, peptidy biolifeplus, Biopulse pro sport, peptidy pro sportovce, zlepšení kondice, zlepšení regenerace, zlepšení pohybového aparátu

Myslíte si, že jste už vyzkoušeli všechno a nepomohlo? Máte možnost poznat změnu díky orgánově specifickým peptidům.

Pokud patříte mezi ty, kteří se mají rádi a starají se o svou tělesnou schránku, sportujete, relaxujete, jste pozitivní a uvědomujete si, že Vaše tělo se v čase může měnit (prodělává různé nemoci, úrazy,...), tak se určitě zajímáte aktivně i o to, jak správně a hlavně účinně regenerovat Vaše tělo a případně navrátit ztracenou funkci orgánů. V dnešní době se dá využít spousty způsobů a jejich účinnost můžete posoudit nejvěrohodněji právě jen Vy. Proto je jasné, že se může stát, že mnohdy nic nefunguje.

Jestli patří mezi ty, kteří už rezignovali na hledání "řešení" nebo patříte mezi ty, kteří mají obtíže jak dlouhotrvající nebo čerstvě nové, tak pro Vás všechny jsou organické přírodní peptidy "záchranou". Ano, je to tak, sami uvidíte a poznáte skutečný rozdíl, naše zkušenosti to jen potvrzují.

Hodnotu zdraví každý z nás pozná až v momentě, když se zdraví nějakým způsobem nabourá. Proto každý z nás by si měl přiznat co všechno je schopen pro sebe udělat. Jestli Vás zužuje nějaký problém stačí si vybrat vhodný přírodní peptid BIOPULSE, který řeší "základní kámen" obnovy buněk tkání a orgánů se všemi výhodami.

Charakteristika BIOPULSE® PRO SPORT:

Orgánově-specifický ultrafiltrát připravený z králičí chrupavky, kosti a svalu.

Obsahuje bioaktivní peptidy s podpůrným, ochranným a regeneračním účinkem na pohybový aparát sportovců.

přírodní peptidy, peptidy biopulse, peptidy biolifeplus, Biopulse pro sport, peptidy pro sportovce, zlepšení kondice, zlepšení regenerace, zlepšení pohybového aparátu

Složení (2,5 ml):

Peptidy 200 µg, chlorid sodný 20 mg, stabilizátory (chlorid draselný 0,50 mg, dodekahydrát hydrogenfosforečnanu sodného 7,55 mg, dihydrogenfosforečnan draselný 0,50 mg) v lahvičce roztoku. Výživový doplněk neobsahuje cukry, lepek, konzervační látky. Je vhodný i pro diabetiky a osoby s celiakií.Produkty obsahují množství dalších organických a anorganických látek s molekulární hmotností do 10 kDa s charakteristickou distribuční skladbou složek typických pro jednotlivé orgány a tkáně, z nichž jsou připravené. Na zabezpečení stability nízkomolekulárních látek jsou tyto dispergované v roztoku PBS (pufrovaný fyziologický roztok). Roztok je izotonický, po jeho konzumaci se fyziologické pH nemění a neovlivňuje se tím skladba elektrolytů v těle. 

Doporučené dávkování a použití:

Jedna lahvička jedenkrát denně po dobu 60 dnů.
Optimální doba užívání výživového doplňku je 60 dní.

Obsahuje 3 balení, jedno balení obsahuje 20 lahviček po 2,5 ml. Doporučená denní dávka obsahuje 200 µg peptidů v lahvičce roztoku. Obsah lahvičky se přenese na lžíci a dá se do úst, nejlépe pod jazyk. Pokud je to možné, nechá se působit 10–30 sekund a pak se polkne. Lze zapít malým množstvím vody nebo jiné tekutiny. 

Způsob užití:

Lahvičku otevřete strhnutím pertle ve směru šipky vyznačené na pertli a jejím odstraněním společně s gumovou zátkou. Obsah lahvičky se přenese na lžíci a podá se do úst, nejlépe pod jazyk. Pokud je to možné, nechte působit přibližně půl minuty až minutu a pak spolkněte. V případě potřeby můžete zapít malým množstvím vody. Nezapíjejte džusem ani jinými kyselými a slazenými nápoji. Před a po užití výživového doplňku doporučujeme alespoň 5 minut nejíst a nečistit si zuby. Ideální je, když si před užitím výživového doplňku vypláchnete ústa vodou, aby byla čistá.
Výživové doplňky je možné kombinovat a můžete je užívat hned po sobě, není potřeba žádný časový odstup. Produkty BIOPULSE® nemají žádné vedlejší účinky, protože jsou vyrobené na přírodní bázi. Neobsahují cukry, lepek ani konzervační látky. Proto jsou vhodné i pro diabetiky a celiaky.

Upozornění:

Skladujte mimo dosah malých dětí. Skladujte při teplotě +2 °C až +8 °C. Chraňte před mrazem. Výrobky nesmí být vystavené teplotám pod 0 °C, což by způsobilo jejich zmrazení a destrukci bioaktivních peptidů. Výživový doplněk se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Nesmí být přesažena uvedená denní dávka. Není určeno pro děti do tří let. Při používání výživového doplňku je nutné dodržovat informace uvedené na obalu výrobku.

Jak je možné, že to funguje? Poznejte princip fungování PEPTIDŮ, a jak, a kde se v lidském těle aktivují, a tím pomáhají cíleně tam, kde je potřeba.

Biologický proces aktivovaný použitím výživového doplňku spočívá v zásobování buněk bioaktivními peptidy. Ty pozitivně ovlivňují kontrolní mechanismy v jednotlivých buňkách a mezibuněčné vztahy různých tkání a orgánů, čímž se projeví jejich podpůrný, ochranný a regenerační účinek na organismus. Proces:

proces

Primární buňky téhož orgánu nebo tkáně jsou takřka identické bez ohledu na biologický druh. Znamená to, že odpovídající buňky stejných orgánů jednotlivých zvířecích (biologických) druhů včetně člověka jsou si biologicky podobné. Například hlavní stavební buňka jater – hepatocyt – je téměř identická u všech obratlovců.

Podobné tvrzení můžeme použít u dalších více než 200 druhů buněk v lidském a zvířecím těle. Vědci tento jev nazývají principem orgánové specifičnosti (Principle of Organ Specificity). Všechny biologické systémy v přírodě jsou složené z téměř stejných druhů molekul.

Například velká většina proteinů různých organismů si je podobná svou aminokyselinovou sekvencí a zabezpečuje obdobné funkce. Vědci tento jev nazývají principem homologie, tedy shody. To samé se týká zejména molekul s nízkou molekulární hmotností, které slouží jako kontrolní mechanismy v jednotlivých buňkách a řídí vztahy mezi buňkami různých tkání a orgánů.

Ultrafiltráty zvířecích buněk tak mohou být biologickým stavebním kamenem pro revitalizaci a regeneraci lidského organismu na molekulární úrovni. Primárně slouží jako náhrada nefunkčních či nedostatečně fungujících struktur buněk, sekundárně iniciují proces revitalizace a regenerace. Rozhodujícím faktorem při přípravě ultrafiltrátů je právě princip orgánové specifičnosti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: